Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Ścinawa - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 3-pokojowe,po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Ścinawa,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie oprocz 3 pokoi posiada balkon i piwnice. W maju blok bedzie ocieplony i powstanie nowa elewacja. Zapraszam do obejrzenia. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ścinawa,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jasne,ustawne,duża kuchnia Z jadalnią

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Ścinawa,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! mam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe wraz z balkonem w Rynku. Mieszkanie jest środkowe ciche i ciepłe. Cena jest do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ścinawa,dolnośląskie

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe po częściowym remoncie. Do mieszkania dodaje działkę ogrodową z altanka, studnią , drzewka owocowe itd. Nowe okna.Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Ścinawa,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe 3 pokojowe z balkonem , znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ul, rynek!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

78 000 zł27 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę własnościową w Ścinawie o powierzchni 27m2, II piętro, środkowe, piwnica. cena 78000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Ścinawa,dolnośląskie

270 000 zł620 m² 435,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W domu dwurodzinnym O powierzchni 33 M2 wraz Z działką budowlaną O powierzchni 620 M2 W skład nieruchomości wchodzą również 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

153 000 zł64 m² 2 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,przedpokój,kuchnia widna,wc,łazienka,piwnica pomieszczenie gospodarcze,garaż,strych.Lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

153 000 zł64 m² 2 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

95 000 zł47 m² 2 002,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe na I piętrze o pow. całkowitej 47,45 m2 w Ścinawie ogródek o pow. 210 m2 do wspólnego korzystania. Lokal w doskonałej lokalizacji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij