Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Ścinawa

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem, ul. Wołowska

Ścinawa,dolnośląskie

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m - na 1. piętrze. Nr księgi wieczystej le1u/00054850/0. Oferuje mieszkanie z wyposażeniem, w tym meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Ścinawa,dolnośląskie

255 000 zł42,30 m² 6 028,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, bezpiecznej okolicy, gdzie budynkiem zarządza rzetelna spółdzielnia? Ta oferta przy ul. Sportowej to idealny wybór dla osób ceniących wygodne drugie piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

255 000 zł38,55 m² 6 614,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w kamienicy w Ścinawie. Lokal o powierzchni użytkowej 38,55 m składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wołowska

Ścinawa,dolnośląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe w Ścinawie ,przy ul. Wołowskiej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Ścinawie, przy ul. Wołowskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

255 000 zł38,50 m² 6 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urocze mieszkanie o powierzchni 38,55 m2, położone na pierwszym piętrze. Lokal przeszedł gruntowny remont 4 lata temu i prezentuje się jak nowy. Największe atuty: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Ścinawa,dolnośląskie

3 500 000 zł470 m² 7 446,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt zlokalizowany na przeciwko marketu Biedronka, oddany do użytku w marcu 2023 r., a sklep PEPCO został otwarty 27 kwietnia 2023 r. Umowa najmu z pepco podpisana na sześć lat (z.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł82,84 m² 2 535,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ścinawa - atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, 2 pom. gospodarczymi i dużą piwnicą. Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 66,38 m.kw z Garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

477 000 zł135,15 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Prezentujemy na sprzedaż dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Tandem IV Studio Atrium. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

308 000 zł42,50 m² 7 247,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | 42,5 m2 | 1 piętro | Ścinawa, ul. Sportowa - gotowe do zamieszkania od zaraz - pełne wyposażenie w cenie - świeżo po generalnym remoncie (2025) - niski próg.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

150 000 zł30,50 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,05 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ścinawa. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Ścinawa,dolnośląskie

228 000 zł75,38 m² 3 024,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 i wysokich wnętrzach, zlokalizowane w Ścinawie przy ul. Lubińskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ścinawa,dolnośląskie

250 000 zł44,36 m² 5 635,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy (przełom XIX/XX wieku), która przeszła kapitalny remont w 1998r. W budynku tylko dwa lokale mieszkalne (na każdej kondygnacji jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

175 000 zł992 m² 176,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Ścinawie, gmina Oława. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowej jedno rodzinnej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,35 m² 5 417,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 53,35 m, usytuowanego przy ul. Paderewskiego w urokliwej miejscowości Ścinawa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

250 000 zł2 299 m² 108,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka w Ścinawie, pow. 2289 m2, media na działce, budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

665 000 zł87,80 m² 7 574,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 891 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 87,80 m2 dodatkowo z zabudowaniami gospodarczymi oraz dużą działką o powierzchni 6891 m2. W domu jest centralne ogrzewanie, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Legnicka

Ścinawa,dolnośląskie

890 000 zł60 966 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 6,0966 ha usytuowany w miejscowości Ścinawa. Działka usytuowana nieopodal drogi krajowej nr 36 oraz ul. Legnickiej. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Lubińska

Ścinawa,dolnośląskie

264 000 zł3 860 m² 68,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 38,6 arów, położona w Ścinawie przy ul. Lubińskiej. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

769 000 zł260 m² 2 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja! Dom z gotowym biznesem! 2 lokale mieszkalne + świetnie prosperujący sklep Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

495 000 zł211,30 m² 2 342,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 115,2 m , położonego na działce o powierzchni 6 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu Komfortowe mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Ścinawie Lokal usytuowany na parterze w zadbanym dwupiętrowym budynku Na powierzchni ok 60 m2 wydzielono przestronną część.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka komercyjna Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

40 760 zł1 019 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki mieszkaniowo-usługowe ścinawa pow. OD 10 arów działki mieszkaniowo-usługowe położone w sąsiedztwie drogi krajowej. 19. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 1 mnu ustala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstwiamy Pańswtu na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 20 arów z budynkiem usługowym o powierzchni 90m2 w okolicach Ścinawy. Budynek służył jako sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

129 000 zł34,70 m² 3 717,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- wyłączność! jeśli szukasz nieruchomości I masz pomysł na jego aranżację- ta oferta jest dla ciebie. Serdecznie polecamy Państwu tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Legnicka

Ścinawa,dolnośląskie

640 000 zł3 046,60 m² 210,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 949 m²

Na sprzedaż duża nieruchomość inwestycyjna w Ścinawie, w powiecie lubińskim, w województwie dolnośląskim w doskonałej lokalizacji / trasie: lubin / Wrocław (odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z ogródkiem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

124 975 zł25 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Idealna Pod Wynajem, bez Nakładów Czynsz 297,58 + media. Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku. Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony, obecnie niezamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Ścinawa,dolnośląskie

9,80 zł/m²153,13 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 156,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca w Ścinawie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Ścinawa,dolnośląskie

375 000 zł41,01 m² 9 144,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Ścinawie przy ulicy Lipowej. Nieruchomość o powierzchni 41,01 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

360 000 zł71,40 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem + garaż dwustanowiskowy+ pomieszczenie gospodarcze w Ścinawie. Nieruchomość o pow. 71,4 m2, składa się z : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący po generalnym remoncie z dużym warsztatem pod własne cele gospodarcze wraz zabudowaniami gospodarczymi w samym Centrum Ścinawy! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Ścinawa,dolnośląskie

300 000 zł788 m² 380,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu : prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Ścinawie, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

DO sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi (warsztatem spawalniczym, dwoma garażami i wiatą, przestronną stodołą do adaptacji, pomieszczeniem gospodarczym) w Centrum Ścinawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ścinawa,dolnośląskie

8 470 zł4 235 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 4235 m2 w Ścinawie dz. 541/8, plac idealny pod skład opału,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Jana Pawła II

Ścinawa,dolnośląskie

23,80 zł/m²758,44 m² 18 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jana Pawła II 7, ścinawa Powierzchnia uż.: 758,44 m2 Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr 235 obręb 2, o pow.1 499 m Cena: 23,80 PLN/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Kamienica w ścisłym centrum - Ścinawa pow. 130 m 2 Kamienica oferuje lokal użytkowy na parterze, który doskonale nadaje się na sklep, biuro lub inną działalność usługową. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

69 000 zł840 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane o pow. 8,4 arów. Nieruchomość położona w Ścinawie Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone są symbolem 11 mn - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

550 000 zł13 750 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa pow. 1,375 ha Działka mieszkaniowo-usługowa położona w sąsiedztwie drogi krajowej. 19. 1. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 1 mnu ustala się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bolesława Chrobrego

Ścinawa,dolnośląskie

58 000 zł13 800 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,38 ha, zlokalizowane w Ścinawie (gm. Lubin). Działka nr 35, obręb 2 - powierzchnia 1,38 ha , klasa bonitacyjna: IV a-b Istnieje możliwość kupna odrębnie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

12,11 zł/m²156,90 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 995 m² 40,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek (45/4 i 45/6) o łącznej powierzchni 2 995 m , położona przy ul. Chobieńskiej w Ścinawie. To oferta dla osób,.